Pomadki na co dzień i od święta – jakie wybrać?

Pomadki do ust są kosmetykiem popularnym. Panie codziennie go używają i malują nim usta, nawet kilka razy dziennie. Piękne usta dodają urody i są tym, co wyjątkowe.

Można kupić pomadki matowe i błyszczące lub błyszczyki. Niektóre są trwałe, inne nie. Jedne nabłyszczają, inne matują i są niezbędne. Nawilżające pomadki sprawiają, że usta są ładne, nie są spierzchnięte. W sprzedaży jest wiele pomadek z wielu krajów. Można kupić pomadki polskie, włoskie, niemieckie czy hiszpańskie.

Popularne pomadko-błyszczyki

Pomadko-błyszczyki są bardzo popularne i sprawdzają się przez wiele lat. Solidna jakość takich pomadek jest dobra, ma znaczenie. Obecnie porządna pomadka to coś, co sprawdza się przez długi czas.

Porządna pomadka do ust zawiera witaminy E, B, A, alantoinę, panthenol, naturalne olejki, masło shea, miód oraz aloes. Takie składniki są bardzo dobre i sprawdzają się przez długi czas. Należy zawsze zwracać uwagę na to, czy produkt posiada naturalny skład, posiada datę ważności, ma certyfikaty jakości, w składzie wyrobu są oleje roślinne i substancje nawilżające. Filtry UV są ważne nie tylko latem, ale też zimą. Chronią usta przed promieniami słonecznymi lub mrozem. Są produktami wysokiej jakości.

Czego w pomadkach nie ma?

Ważne, aby w pomadkach nie było parafiny, emolientów, konserwantów, barwników. Nie są to substancje rekomendowane, a wręcz są szkodliwe. Klientki kupują pomadki ochronne, nawilżające, regenerujące (poprawiające kondycję ust). Dzięki tym ostatnim pomadkom usta nie są spierzchnięte. W sprzedaży są pomadki w wielu kolorach: beżowe, brązowe, różowe, czerwone lub fioletowe, matowe lub z błyszczącymi drobinkami.